شرکت لوله آسیا

تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن

POLYPROPYLENE PIPE & FITTINGS

درباره لوله آسیا


با توجه به توسعه و گسترش تکنولوژی در صنعت لوله و اتصالات و با در نظر گرفتن این مطلب که کیفیت مطلوب شبکه های توزیع و انتقال آب از جایگاه ویژه ای برای ارزیابی توسعه یافتگی جوامع در هزاره سوم میلادی برخوردار می باشد و با توجه به پیشرفت شبکه های انتقالی برودتی گرمایشی بیش از یک دهه است که لوله های قدیمی فلزی به علت مشکلاتی نظیر پوسیدگی عدم مقاومت دربرابر یخ زدگی ، و مقاومت ناچیز در برابر مواد شیمیایی و افت فشار و .... از رده خارج شده و لوله های پلی پروپیلن جایگزین آنها شده است.

شرکت لوله آسیا به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه چشمگیر در زمینه ساخت لوله و اتصالات پلی پروپیلن و با بهره گیری از پرسنلی مجرب و متخصص و ایجاد روابط قوی بین المللی ، پس از مطالعاتی دقیق و کارشناسی شده و برنامه ریزی هدفمند ، با هدف نوآوری و پیشرفت در دنیای مدرن امروزی بر پایۀ ارزش نهادن به اصول علمی وعملی این حرفه و تأمین نیازمشتریان این عرصۀرقابتی،با به خدمت گرفتن صنعت روزدنیا، از سال 1379 اقدام به تولید محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیتی درخور شأن مشتریان فهیم نموده است و توانسته با استعانت از الطاف پروردگار به اهداف متعالی خود در این صنعت دست یابد .
شرکت آسیا در سال 1380 موفق به اخذ گواهینامه ISOO9001 ورژن 2000 از شرکت Benchmark استرالیا و همچنین ISOO 9002 ورژن 94 از شرکت SGS سوئیس جهت مدیریت کنترل کیفیت شد. همچنین این شرکت دارندۀ گواهینامه های استاندارد ملی، بهداشت و تأییدیه دانشگاه صنعتی و گواهینامه تأییدیه کیفیت از مرکز تحقیقات ساختمانی می باشد .


  • آدرس
  • اصفهان- خیابان سجاد- خیابان شهید کیانی-بن بست شریف-پلاک 90
  • کد پستی: 8165965431
  • تلفن: 031-36606670
  • دورنگار: 031-36606668

دانلود اپلیکیشن لوله آسیا